Rohenügimine erilistele inimestele

Kutsume osalema töötubadesse!

Rohenügimine erilistele inimestele, on keskkonna teadlikkuse alane koolituste ja töötubade sari, mis muudab teadmised ligipääsetavaks just intellektuaalselt vähem võimekatele inimestele ehk intellekti- ja ka psüühikahäiretega inimestele, kes on eeskätt kimpus enda terviseprobleemidega ja erivajadusest tuleneva toimetulekuga ning jäävad seega sageli inforuumist kõrvale. Oluline nii kogukondlikult kui ühiskondlikult on kaasata keskkonna säästliku mõtte ja käitumisviisi juurde ka kõrvele jäetud inimesi. Euroopa roheline pealinn 2023 tegevuste raames oleme kokku pannud koolituse ning kutsume osalema hetkel vaid Tallinna linnas elavaid psüühiliste erivajadustega inimesi. 

Et teha koolitus võimalikult lihtsaks oleme nõus tulema külla teie ühingusse, päevakeskusesse või kohtumiskohta.
Koolitus kestab kokku 3 tundi.
Grupi suurus on 10 inimest. Vajadusel võime ühes organisatsioonis teha ka mitu koolitust.
Koolitus on TASUTA ning lõpeb suurema ühise seminariga 23. novembril 2023
Olge julged ja andke oma huvist märku ning lepime täpsemalt läbiviimise kokku!

Info ja küsimused: e-maililt amanitaeesti@gmail.com või helistage 56647656

Laserpingiga tööd tutvustav koolitus

Pakume võimalust 4h väljaõppeks CNC laserpingiga MIRA. Mis on võimekas CO2 laserlõikur ja lasergraveerija. Tutvustame tööks vajalikke programme nagu Lightburn ja RDWorks. Katsetame erinevatele materjalidele graveerimist ja läbi lõikamist. MIRA laser on  90W CO2 laserlambi ja tööalaga 900x600mm. 

Arvame, et laserpink oma praktilisuses,on hea väljund tööturul ka erivajadustega inimestele. Koolitus eeldab, et õppuril on teadmised algtõdedest arvutitöös või lihtamates pilditöötlus programmides. Kasuks tuleb ka inglise keel.

Koolituse hind on 350 eurot + käibemaks.